Ehitus

Vundament ja sokkel
Hooned on rajatud lintvundamendile. Välisseinad Välisseinad on laotud 140 mm Columbia kivist.

Siseseinad
Sisemised kandeseinad ning korterite vahelised seinad on 190mm paksusest betoonplokist. Korterite siseseinad on metallkarkassil kipsplaatseinad villast isolatsiooniga.

Vahelaed
Vahelaed on õõnespaneelidest paksusega 220 mm. Põranda kihid vahelaepaneeli peal on järgmised: parkett 20 mm, betoon (põrandaküte) 80mm, summutusmatt 30mm.

Terrassid
Terass on puitkonstruktsioonil ja kaetud immutatud terassilauaga. 

Katuslagi
Katuste kandekonstruktsiooniks on 220 mm õõnespaneelid. Katustele paigaldatakse soojustuseks Silver EPS minimaalselt 300 mm, millele lisandub soontega villaplaat. Katusekatteks on SPS rullmaterjal.

Aknad
Paigaldatakse energiasäästlikud 3-kihilised PVC aknad ning aknalauad. 

Uksed
Välisuks on valgusaknaga puitraamil ning siseuksed tammespoon.

Küte
Igal korteril on iseseisev gaasikatel. Eluruumide kütmine toimub termostaatidega varustatud vesipõrandaküttega.

Ventilatsioon
Igas korteris on oma individuaalne soojustagastusega ventilatsiooniagregaat. Värske õhu sissepuhe on olemas igas toas. Väljatõmbed pesuruumist ja köögis köögikubu väljatõmbe valmidus.

Elekter
Korterite elektriarvestid paiknevad hoone otsaseinas olevas kilbis. Korterites paikneb korteri elektrikilp. Paigaldatud on pistikupesad ja lülitid. Maja katusele paigaldatakse päikesepaneelid.

Nõrkvool
Korterisse on toodud optilised andmesidekaablid. Iga TV vaatamiskoha juurde on toodud andmeside pistikud. Tubades on arvutivõrgu pistik kirjutuslaua juures.

Energiatõhusus
Energiaarvutusel põhinev energiamärgis B.